KGHM. Zarząd rekomenduje przekazanie zysku za 2019 rok na kapitał zapasowy

Udostępnij

Zarząd KGHM rekomenduje przekazanie zysku za 2019 rok, w kwocie 1.263,9 mln zł, na kapitał zapasowy – poinformowała spółka w komunikacie.

Rekomendacja – jak podano – jest wynikiem analizy aktualnych możliwości finansowych spółki, w kontekście realizowanego programu inwestycyjnego oraz przewidywanej sytuacji na rynku metali.

Wniosek zarządu uzyskał pozytywną ocenę rady nadzorczej KGHM.

W 2019 roku akcjonariusze KGHM zdecydowali o przekazaniu zysku za rok 2018 w całości na kapitał zapasowy.

energetyka24.com/PAP

Top