Poniedziałek jest ostatnim dniem na basenach zewnętrznych!

Udostępnij

W poniedziałek 1 września 2025r. baseny zewnętrzne Regionalnego Centrum Sportowego są otwarte po raz ostatni w sezonie 2025 w tym dniu wstęp na basen będzie darmowy.

Jednocześnie dziękujemy serdecznie za tak liczne użytkowanie naszego obiektu.  Już teraz zapraszamy w przyszłym roku!

1 września  2025r. kończymy tegoroczny sezon letni, przenosimy się z relaksem na baseny kryte: Centrum 7 oraz Ustronie. Gdzie już niedługo startujemy z pierwszym zajęcia Szkółki Pływackiej RCS. Zapraszamy dzieci już od 5-go roku życia.   Lekcje odbywają się maksymalnie w 8 lub 9-osobowych grupach dostosowanych do wieku oraz umiejętności uczestników.

Top