Premier w spocie na dzień niepodległości „Jestem w niej absolutnie zakochany” Polska Rozmaitości Wiadomości by maks - 11 listopada 201911 listopada 20190 Udostępnij Kancelaria premiera opublikowała na Twitterze spot z okazji Święta Niepodległości. Występują w nim osoby w różnym wieku, a w ich tle powiewa biało-czerwona flaga. Kancelaria premiera spot z okazji Święta Niepodległości opublikowała na Twitterze. Występują w nim osoby w różnym wieku, a w ich tle powiewa biało-czerwona flaga. – Patriotyzm to miłość do Polski każdego dnia, ale 11 listopada, w Święto Niepodległości chcemy tej miłości dać szczególny wyraz. Wywieśmy flagi narodowe w swoich domach i wspólnie świętujmy – zaapelował premier Mateusz Morawiecki w spocie opublikowanym przez kancelarię premiera. – Jestem w niej absolutnie zakochany. Zawsze, ale to zawsze o nią dbam. Jest bardzo piękna i wyjątkowa. Przebojowa, niezniszczalna, różnorodna i młoda, dynamiczna. Jest po prostu moja. Jest po prostu nasza. Kochamy ją wszyscy – mówią osoby ukazane w spocie. Wypowiada się w nim również premier Morawiecki, który wskazuje: „Polska, bo o niej mowa, naprawdę jest wyjątkowa”. – Kochajmy i szanujmy nasz dom. Patriotyzm to miłość do Polski każdego dnia, ale 11 listopada w Święto Niepodległości chcemy tej miłości dać szczególny wyraz. Wywieśmy flagi narodowe w swoich domach i wspólnie świętujmy – apeluje premier. tvp.info.pl/PAP